Chci se stát dobrovolníkem

Pokud se chcete přihlásit k dobrovolnictví v Himálajích, pošlete nám:

  • Motivační text s vysvětlením proč se do projektu hlásíte v rozsahu čtvrt až půl strany A4
  • Životopis
  • Napište nám, co byste chtěli dělat nebo co můžete nabídnout (tj. kterého projektu nebo jaké funkce byste se chtěli zúčastnit). Pokud nevíte, co chcete dělat, počkejte až na první přípravné setkání.

na adresu realizačního týmu.

Pokud se chcete přijet pouze podívat na první přípravné setkání a seznámit se tím, „do čeho jdete“, nemusíte se přihlašovat do projektu.

Podmínka přijetí dobrovolníka je absolvování osobního pohovoru (respektive setkání). Účastí  na prvním přípravném setkání, dobrovolníci splní tuto podmínku. Ti, kteří se přihlásí mezi prvním a druhým setkáním, musí pohovor absolvovat.

O přijetí dobrovolníka do projektů Krajní meze a La Ngonpo (dobrovolnictví v období letních prázdnin) rozhodnou organizátoři mezi prvním a druhým přípravným setkáním. Poslední přihlášky tedy přijímáme nejpozději týden před druhým přípravným setkáním. Dobrovolník musí být přijat do druhého přípravného setkání. Velmi doporučujeme zúčastnit se příprav již od prvního setkání. Termín setkání bude stanoven.

Nemůžete odjet do Malého Tibetu, ale i přesto byste se chtěli pomoci dobré věci? Staňte se potom našim dobrovolníkem v Česku. Hledáme lidi, kteří by pomohli s organizováním benefičních akcí, pomáhali s přípravami setkáními a propagačními akcemi. Domluva je zcela individuální a záleží na možnostech zájemce. Hlavní je však chuť pomoci! V případě vašeho zájmu napište na email realizačního týmu.