Společně pro školu v Himalájích

sbírková akce
2.5.2011   - 8.5.2011  

Brno, obchodní domy a další veřejná místa

Chtěl bys udělat něco dobrého?

Tak využij tuto nabídku!
Staň se dobrovolníkem sbírkové akce Společně pro školu v Himálajích a pomoz tak postavit školu v Malém Tibetu!

Už od roku 2006 jezdíme v rámci Hnutí Brontosaurus pomáhat do Himálají místním dětem. Ve vesnici Mulbekh je učíme angličtinu, matiku a další předměty a taky jim vylepšujeme podmínky, ve kterých studují třeba nákupem lavic a tabulí. Tento rok bychom jim chtěli postavit nový internát, a proto jsme se rozhodli uspořádat v Česku sbírku a bude super, když nám taky pomůžeš!

Sbírka bude probíhat v Brně v termínu od 2. 5. do 8. 5. 2011. Různě ve městě a obchoďácích budeme mít postavené stánky, které budou vyzdobeny krásnými fotkami z Himálají a buddhistickými praporky. Na každém stánku budou Brňáci přispívat na novou internátní školu a my potřebujeme dobrovolníky, kteří tomu všemu budou na stáncích šéfovat.

Každý dobrovolník dostane na památku tričko, bude mít zajištěny svačiny, bude proškolen, aby ho nic nezaskočilo, a bude mít podporu organizátorského týmu.

V příloze se o všem dozvíš více informací. Pokud se chceš taky přidat, napiš našemu koordinátorovi Jirkovi na email: jirik [dot] srna [zavináč] seznam [dot] cz.

Budeme rádi, když toto oslovení pošleš i svým kámošům. Bude se hodit každá pomocná ruka, protože čím víc nás bude, tím víc vyberem! Víš, že tento rok je rokem dobrovolnictví? Zkus se tedy taky zapojit jako ostatní. Staň se našim dobrovolníkem stejně, jako to udělal třeba herec Pavel Liška.

Další informace najdeš zde:

www.lnkm.cz/Spolecne/Instrukce_pro_dobrovolniky-Spolecne_pro_skolu_v_Him... www.lnkm.cz/Spolecne/Osloveni_dobrovolniku-Spolecne_pro_skolu_v_Himalaji...

www.lnkm.cz/Spolecne/Plakat_Akce_A2.jpg www.lnkm.cz/Spolecne/Spolecne_pro_skolu_v_Himalajich-Podrobny_popis.doc

Těším se s tebou na spolupráci Jirka Sázel Koordinátor akce Společně pro školu v Himálajích Hnutí Brontosaurus - základní článek Modrý Kámen Email: jiri [dot] sazel [zavináč] brontosarus [dot] cz Tel: +420 603 534 730 Web: www.BrontosaurivHimalajich.cz

Přihlašování již uzavřeno